PROCES REZERWACYJNY

Zanim zdecydujesz się na przyjęcie szczeniaka bardzo proszę o przemyślenie tej decyzji. Pies to członek rodziny i przyjaciel na długie lata. Na dobre i na złe.
Pamiętaj : 
"PIES JEST JEDYNĄ ISTOTĄ NA ŚWIECIE, KTÓRA BARDZIEJ KOCHA CIEBIE NIŻ SAMEGO SIEBIE."
Josh Billings
Rezerwacja
W naszej hodowli wszystko zaczyna się od kontaktu mailowego - labradoodle.kudlatyczar@gmail.com
Rezerwacja
Następnie proszę o kontakt telefoniczny lub na skype Po dłuższej rozmowie i wstępnym zapoznaniu się wysyłam na Państwa maila formularz zgłoszeniowy. Formularz zgłoszeniowy zawiera kilkanaście pytań dotyczących Państwa preferencji oraz pytań uzupełniających naszą rozmowę, oraz wpisuję Państwa na listę osób oczekujących na szczeniaczka z naszej hodowli.
Rezerwacja
Gdy szczeniaczki pojawią się na świecie informuję Państwa o ich narodzinach i od tej pory jestem z Państwem w stałym kontakcie . Co najmniej raz w tygodniu przesyłam wiadomości wraz z zdjęciami o postępach szczeniaczków oraz jak rosną i jak z nimi pracujemy.
Rezerwacja
Stale obserwujemy szczenięta aby wychwycić ich zachowania w różnych sytuacjach. To podstawa do poznania charakteru każdego z nich. W wieku 7 tygodni szczeniaczki przechodzą testy temperamentu ,które są uzupełnieniem i potwierdzeniem naszych kilkutygodniowych obserwacji szczeniąt. Same testy temperamentu nie powinny być jedynym wyznacznikiem doboru psa do właścicieli. Najistotniejsza jest obserwacja hodowcy i znajomość każdego z szczeniąt przez poświęcenie mu maksymalnej ilości czasu.
I wtedy dopiero dopasowujemy dane szczenię do konkretnej rodziny (z uwzględnieniem Państwa preferencji). W naszej hodowli na pierwszym miejscu stawiamy charakter psa. Najważniejsze jest dla nas aby zarówno rodzina jak i nowy członek rodziny tj pies, cieszyli się swoją wzajemną obecnością przez długie lata.
Rezerwacja
Ostatni etap to podróż szczeniaka do rodzin. Jesteśmy hodowlą ,która dba o dobrostan naszych szczeniąt w najmniejszym szczególe .Dlatego osobiście dostarczamy szczeniaki do ich nowych domów. Szczeniak czuje się wówczas znacznie bardziej komfortowo . Wprowadzamy szczenię do nowych domów i pozostajemy tam wraz z nim przez kilka godzin ,do momentu aż szczenię poczuje się swobodnie. W międzyczasie przekazuję nowym właścicielom cenne wskazówki jak wychować szczeniaka aby wyrósł na szczęśliwego przyjaciela rodziny i pozostaję ,aż wszystkie Państwa pytania się wyczerpią.
Po przekazaniu szczeniaka pozostajemy z właścicielami w stałym kontakcie i służymy pomocą przez cały okres życia psa.
Szczeniaczki dostarczamy osobiście do właścicieli w obrębie całej Europy.