Trening i socjalizacja
Psiedszkolaki

Zapoznajemy szczeniaczki z pozytywnym szkoleniem poprzez nagradzanie.
Uczymy podstawowych komend przydatnych w życiu codziennym t.j.: siad, waruj, łapa, piątka oraz zapoznajemy z agility.Wszystko odbywa się w przyjaznej atmosferze .
Przyszłym właścicielom psów polecamy aby udali się ze swoimi maluchami do „psiego przedszkola”w którym szkolone będą metodą pozytywnych wzmocnień. Szkolenie wówczas będzie dla nich dobrą zabawą, możliwością kombinowania i wymyślania zachowań, za które zostaną nagrodzone. Za popełnione błędy nie spotyka ich kara, więc nie boją się podejmować kolejnych wyzwań. Ponadto psy szkolone metodą pozytywnych wzmocnień (poprzez NAGRADZANIE) są chętne do pracy-ćwiczeń, są radosne, otwarte, wykazują inicjatywę. Wówczas pies uczy się szybko. Lubi pracować ze swoim przewodnikiem, gdyż kojarzy go z pozytywnymi bodźcami przez co tworzy się między nimi silna więź.
Pamiętajmy, że szkolenie ma być dobrą zabawą dla Ciebie i Twojego psa.

Dobrze zaplanowana i starannie przeprowadzona socjalizacja szczeniaka to najłatwiejszy i najskuteczniejszy sposób na posiadanie zrównoważonego i bezpiecznego psa. Czas socjalizacji to czas na pokazanie psu „całego świata”

Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.